Dezenfekte ve Virüs İlaçlama

Dezenfekte ve Virüs İlaçlama

Hizmet Detayları

Pakyıldız Temizlik olarak, Corona (Korona) Virüsü’ne karşı dezenfektan ilaçlama uygulama hizmeti vermekteyiz. Korona Virüsü ilaçlama, tarafımızdan Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı dezenfektanlarla yapılmaktadır. Korona Virüsü ilaçlama, insan ve hayvan sağlığına zararı olmayan dezenfektanlarla yapılır ve yalnızca hastalık sebebi patojenleri yok eder. Böylece ilaçlama, zararlı mikroorganizmalardan kaynaklı hastalıkların oluşumunu engeller.

Dezenfektanlarımız %100 doğal olması ve toksik olmaması nedeniyle; her alanda dezenfeksiyon amacıyla kullanım için uygundur. Tüm yüzeylerde uygulanabilen dezenfektanlarımız, çevre sağlığı ve çalışan personel için de ideal dezenfektanlardır. İlaçlama, bilinen tüm bakteri, virüs, mantar ve sporlara karşı gücü kanıtlamış dezenfektanlarla yapılmaktadır.

İnsan ve hayvanlar için güvenli olan dezenfekte uygulaması, tüm mikroorganizmalar için bağışıklık geliştirmeden öldürücü etkiye sahiptir. Hiçbir toksik etkisi olmayan dezenfektanlarla yapılan dezenfeksiyon ilaçlama uygulaması, herhangi bir toksik yan ürün de oluşturmaz.

Ev, Hastane, Otel, Cami, Restoran, Cafe, Büro, Yemekhane, Otobüs, Araba vs. gibi toplu yaşam alanlarında ve kullanım alanlarında kullanılabilir. Bununla birlikte, endüstrinin üretim, İşleme, paketleme, taşıma ve pazarlama gibi farklı aşamalarında da güvenle kullanılabilir. Bilim İlaçlama olarak, dezenfekte amaçlı kullandığımız ilaçlarımız, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz tümünü gör