istanbul Dış Cephe Cam Temizliği

istanbul Dış Cephe Cam Temizliği

Hizmet Detayları

Dış Cephe Cam Temizliği

koltuk yıkama pakyıldız ile ilgili görsel sonucu

pakyıldız dış cepe cam temizliği personellerimiz ile her türlü gökdelen, plaza cam ve dış yüzeylerinin asansör ve vinç ile temizliği yapılmaktadır.
Her türlü dış cepe cam temizliği yapan temizlik fırmamız öncelikle güvenlik tedbirlerini gözeterek hizmet vermektedir.pakyıldız cam temizliği firması siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin bir bölümü olan cam silimi, dış cepe cam temizliği ve dış cephe yıkama işlerinde de kalite ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemektedir.

Camcı personellerimiz A tipi iş güvenliği sertifikasına sahip olup yüksekte çalışma eğitimleri almışlardır. Dış cepe vinçlerimiz tüm bakım ve güvenlik sertifikaları, operatör belgeleri, iş öncesi teklif ve sözleşmesi ile tarafınıza gönderilebilir. Temizlik personellerimiz tüm iş güvenliklerini almış olup bir çoğu bünyemizde uzun yıllardan beri görev yaparak hayli tecrübe kazanmıştır. İş öncesi keşiflerinde firmamız bilir kişileri, gerekli bilgiyi tarafınıza verirken kurulacak donanımdan da bahsedecektir.

ÖNEMLİ: Bazı binaların zamana karşı yıpranmasının yanı sıra yanlış uygulamalardan zarar gördüğünü belirtmek isteriz. Kompositler asitik kimyasal ve mekanik zorlamadan dolayı yüzey korumasını kaybettiği gibi camlarda çizik içinde kalabiliyor. Dış cephelerin değişimi çoğu zaman mümkün değildir. O zaman cephelerimize iyi bakmamız lazım. Bazı kimyasallar devamlı kullanıldığında camları ve cepheleri daha da parlak ve göz alıcı hale getiriyor. Ürün ve uygulamanın doğruluğu zaman içinde daha da kendini gösteriyor. Dış cepe cam temizliği bir defa oturttuktan sonra çok fazla firma değişmeyeceğinize eminiz. pakyıldız Cam temizliği, sayısız abonelikleri ile tüm İstanbul ve Türkiye geneli geçmişte olduğu gibi gelecekte de uzun vadeli temizlik programları ile sektörde ağırlığını daimi olarak hissettirmektedir.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz tümünü gör