istanbul ev Temizliği

istanbul ev Temizliği

Hizmet Detayları

PAKYILDIZ Ev temizlik şirketi 2014’dan beri evleriniz de, ofisleriniz de, villa ve şirketlerinizde ev temizliği Hizmeti sağlamaktadır. PAKYILDIZ ev temizlik şirketi personelleri, ev ve ofis temizliği yaparken, tüm hususlara dikkat etmekte, teknik aparat ve ekipmanları ile en içinden çıkılmaz durumlarda bile üstün başarı göstermektedir. Pakyıldız temizlik firması, üç  yıllık geçmişimizde bu sayede geçmiş devamlı müşterilerinden oluşan büyük ve geniş bir ağa sahip olmuştur.

Pakyıldız temizlik şirketimiz sizlere hem çevre dostu temizlik malzemeleriyle temizlik yapmakta hem de yaptığı işlerde % 100 garanti vermektedir. Temizlik şirketimiz yıllardır bu sektörde olup işin en sağlıklısını ve en kalitelisini yapmaktadır. İş bilir kaliteli ve yaptığı işin hakkını veren personelleriyle ve doğa dostu ürün ve teknikleri ile sizlere yardımcı olmaktadır. Duvar temizliğinden cam temizliğine, halı temizliğinden koltuk temizliğine bütün Ev temizlik işleri tarafımızca yürütülmektedir.

Ev temizlik çeşitleri;

İNŞAAT SONRASI EV TEMİZLİGİ her türlü ev temizliği, villa temizliği, bina temizliği hizmetleri, İnşaat sonrası cam temizliği, Boya.badana sonrası com temizligi ev koltuğu yıkama, kanepe yıkama masa sandalyesi yıkama hizmetleri, ev halısı yerinde yıkama, ev zemin cilalama hizmeti,Peryodik ev temizligi ayda bir ev temizlikleri, haftalık ev temizlikleri, çamaşır, ütü personeli gönderimi, sunum personeli gönderimi, yardımcı personel gönderimi, eşyalı ev temizliği.

EV TEMİZLİGİNDE YAPILAN YANLIŞLAR

  • Çoğu zaman misafir öncesi yada acil durumlarda hızlı temizlik şirketi arayışına girip gerekli araştırmayı yapmadan ehil olmayan ellerden hizmet almak.
  • En düşük fiyatı veren (hizmette kalite ve deneyimi tam oturtamamış) ev temizlik firmalarından temizlik hizmeti almak.
  • Tozlanma artmadan periyodik şekilde hizmet alınmaması.
  • İş güvenliksiz kişi çalıştırılması
  • Malzeme seçiminin yüzeyin cinsine ve niteliğine göre yapılmaması
  • Koltukları silerek kiri içine gömmek
  • Temizlikte kullanılması sakıncalı kimyasalları sıkça kullanmak astım krizlerini tetikler.
  • Halı ve koltuklarda vakumsuz buhar uygulaması yapmak mite’ların oluşumunu hızlandırır. İyi bir Ev temizlik şirketi tüm bu sorunların üzerinden gelecek ve zamanı size bırakacaktır.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz tümünü gör