Yangın Sonrası Temizlik

Yangın Sonrası Temizlik

Hizmet Detayları

Yangın Sonrası Temizlik

İlgili resim

Yangın Temizliği, insanların başına gelebilecek en korkunç durumlardan biri ne yazık ki yangındır. Bu nedenle yangından zarar gören ev ve ofislerin temizlenmesi genellikle profesyonel olmayan kişiler için kabus haline gelmektedir. Ancak bu konuda özel eğitimlere tabii tuttuğumuz temizlik ekibimiz ve özenle seçtiğimiz temizlik ekipmanlarımız ile alanı is ve kurumdan arındırılmış bir şekilde sizlere teslim etmekteyiz.

Yangın sonrası temizlik kapsamında duvar silimi, halı yıkama, koltuk yıkama, mobilya temizliği, zemin temizliği, cam temizliği yapılmakta; yapım aşamasında ise buhar ve vakum makineleri kullanılmaktadır. Yangın sonrası temizlik şirketleri, hizmet öncesinde yapacak olduğu hizmetlerin listesini ve referanslarını müşterisine iletmelidir.

Müşterilerimizin konforu açısından yangın sonrası temizlik hizmeti oda oda yapılmakta ve böylece bir yandan zarar gören alanın kullanıma devamı sağlanılmaktadır. Bu noktada temizliğin ivedilikle yapılması önem taşımaktadır.Verdiğimiz yangın sonrası temizlik hizmeti sonunda evinizde ve ofisinizde is kokusundan eser kalmamaktadır.

yangın sonrası temizlik, profesyonel makineler ile özellikle buhar püskürtülerek yapılır. Temizliği yaparken eldivenlerin ve galoşların sık değişimi şarttır. Kısmi olarak bir kısım alan temizlenir ve temizliği yapılan eşyalar bu alana konur . Personeller aşamalı olarak imece yöntemi ile temizliği gerçekleştirir. Kirli bölgede kalan kişi kesinlikle temiz tarafa geçmez.

yangın temizlik, insanların başına gelebilecek en korkunç durumlardan biri ne yazık ki yangındır. Bu nedenle yangından zarar gören ev ve ofislerin temizlenmesi genellikle profesyonel olmayan kişiler için kabus haline gelmektedir. Ancak bu konuda özel eğitimlere tabii tuttuğumuz temizlik ekibimiz ve özenle seçtiğimiz temizlik ekipmanlarımız ile alanı is ve kurumdan arındırılmış bir şekilde sizlere teslim etmekteyiz.

Yangın sonrası temizlik şirketi kapsamında duvar silimi, halı yıkama, koltuk yıkama, mobilya temizliği, zemin temizliği, cam temizliği yapılmakta; yapım aşamasında ise buhar ve vakum makineleri kullanılmaktadır. Yangın sonrası temizlik şirketleri, hizmet öncesinde yapacak olduğu hizmetlerin listesini ve referanslarını müşterisine iletmelidir.

Müşterilerimizin konforu açısından yangın sonrası temizlik şirketi oda oda yapılmakta ve böylece bir yandan zarar gören alanın kullanıma devamı sağlanılmaktadır. Bu noktada temizliğin ivedilikle yapılması önem taşımaktadır.Verdiğimiz yangın sonrası temizlik hizmeti sonunda evinizde ve ofisinizde is kokusundan eser kalmamaktadır.

Yangın sonrası temizliği, profesyonel makineler ile özellikle buhar püskürtülerek yapılır. Temizliği yaparken eldivenlerin ve galoşların sık değişimi şarttır. Kısmi olarak bir kısım alan temizlenir ve temizliği yapılan eşyalar bu alana konur . Personeller aşamalı olarak imece yöntemi ile temizliği gerçekleştirir. Kirli bölgede kalan kişi kesinlikle temiz tarafa geçmez.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz tümünü gör